Pracownik all-round / techniczno-fizyczny

Pracownik all-round

Nasz klient na przestrzeni lat rozwinął się z jednoosobowej działalności gospodarczej do stabilnego finansowo koncernu zatrudniającego ponad 400 pracowników, reprezentowanego w 7 krajach. Rzemiosło, jakość, osobista obsługa i obiegowość są najważniejszymi filarami jednej z największych niezależnych firm rodzinnych w sektorze budowlanym.

Dla naszego klienta w Etten Leur poszukujemy pracownika produkcji.

Obowiązki

  • Współodpowiedzialność za zapasy surowców i materiałów eksploatacyjnych
  • Codzienne sprzątanie zakładu
  • Głównie sprzątanie terenu, przeprowadzanie konserwacji i wykonywanie betonowych bloków

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracach technicznych/manualnych
  • Sprawność fizyczna (praca wewnątrz i na zewnątrz)
  • Własny samochód do dojazdu do/z pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: € 13,40 brutto
  • Umowa holenderska
  • Płatności tygodniowe
  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy
  • Zakwaterowanie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń