Interdont Support Q Sp. z o.o.
Praca od zaraz 3200 - 5500 zł miesięcznie - zapewniamy transport

Pracownik bez doświadczenia | świetna atmosfera pracy | wysoka stawka godzinowa | studenci | orzeczenie

  • Data publikacji:
  • 28-02-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy, Bielsko Biała, Wrocław, Opole - zapewniamy dojazd!
  • Wynagrodzenie:
  • 3200 - 5500 brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Kontroler jakości /Tychy

Firma Interdont - Support Q Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku szkoleń i doradztwa od 30 lat. Działamy na terenie całego kraju, głównie w branży motoryzacyjnej w zakresie szkoleń, wdrożeń QMS, doradztwa jakościowego i Control & Rework.

Opis stanowiska pracy:

Kontrola wizualna i przyrządami pomiarowymi części dla przemysłu motoryzacyjnego i elektronicznego, praca w terenie u klientów zgodnie z przedstawioną instrukcją pracy oraz raportowanie stanu faktycznego sprawdzonych części.

Wymagania:

- wysoka dyspozycyjność

- sumienność, rzetelność, odpowiedzialność

- bardzo dobry wzrok

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy zlecenia lub umowę o pracę

- pracę w systemie zmianowym lub stałym

- korzystne warunki finansowe 3200 - 5500 brutto

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała