ipracujzdalnie.pl
Firma Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o. poszukuje osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta(detal sieci) z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Data publikacji:
  • 26-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • PRACA ZDALNA-CAŁA POLSKA
  • Stanowisko:
  • Opiekun Klienta

Firma Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o. poszukuje osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klienta (detal sieci)

PRACA ZDALNA - CAŁA POLSKA

Wymagania:

⦁ Wykształcenie co najmniej średnie

⦁ Dobra znajomość programu Excel,

⦁ Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w dziale sprzedaży

Zakres obowiązków:

⦁ Kontakt z kluczowymi klientami i ustalanie - gazetek, bilbordów, akcji niestandardowych, targetów zakupowych, ustalanie warunków współpracy.

Oferujemy:

⦁ telefon , komputer

⦁ stabilne zatrudnienie na umowie o prace,

⦁ niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon);

⦁ kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy;

⦁ możliwość rozwoju zawodowego;

⦁ dostęp do prywatnej opieki medycznej;

⦁ ofertę grupowego ubezpieczenia na życie;

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.ipracujzdalnie.pl