Pracownik biurowy - praca w Piekielniku - od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 25-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Piekielnik
  • Wynagrodzenie:
  • 5400
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Firma MK Job poszukuje do swojego zespołu Pracownika biurowego

Wymagania:
• Doświadczenie w obszarze kadrowo-biurowym
• Wykształcenie minimum średnie
• Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
• Komunikatywność i zdolności organizacyjne

Obowiązki:
• Pomoc w obszarze zarządzania dokumentacją kadrową
• Asystowanie przy organizacji procesów biurowych
• Realizacja powierzonych zadań administracyjnych

Oferujemy:
• Wynagrodzenie: 5400 PLN brutto
• Umowę o pracę

Prześlij nam swoje CV za pośrednictwem portalu Zarabiaj.pl lub przez naszą stronę: https://www.mkjob.pl/pracownik-biurowy

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 536 - pokaż numer telefonu -

*Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń