UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Pracownik biurowy z językiem niemieckim miejsce pracy: Szczecin; nr ref.: PB/04/2021

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Pracownik biurowy
z językiem niemieckim

miejsce pracy: Szczecin; nr ref.: PB/04/2021

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie oraz obsługa pracy biura
  • Bieżąca obsługa interesantów przedsiębiorstwa
  • Sporządzanie pism urzędowych i wniosków w języku niemieckim
  • Rejestracja i koordynowanie właściwego obiegu dokumentów
  • Nadzór nad korespondencją oraz prowadzenie kalendarza spotkań
  • Raportowanie do Zarządu

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Firma oferuje:

  • Lokalizacja w centrum Szczecina
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę; umowa zlecenie w przypadku studentów dziennych)
  • Pracę w dynamicznym i wspierającym się zespole
  • Możliwość szkoleń podnoszących kwalifikacje lub umiejętności interpersonalnych

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z oznaczeniem nr ref.: PB/04/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, lub przez link:

Gwarantujemy poufność.