Inwemer
Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Pracownik/ca do sprzątania w sklepie odzieżowym-Malbork

Zatrudnimy na stanowisko: Pracownica/k sprzątająca/y

Miasto: Malbork, Galeria Dekada

Obiekt: sklep odzieżowy

2 godziny pracy dziennie: od 7.00 do 9.00, od pon.do sob.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • utrzymanie porządku i czystości w sklepie odzieżowym: zamiatanie, odkurzanie, mopowanie, ścieranie kurzu, serwis toalet oraz serwis zaplecza socjalnego
  • inne prace porządkowe

WYMAGANIA:

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • pełnoletność

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie, stawka: 19,70 zł brutto/1 godzina
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 508-297-359, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.