Fundacja

Pracownik Call Center Łódź,Warszawa

  • Data publikacji:
  • 05-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź Widzew , Warszawa Białęka
  • Stanowisko:
  • Konsultant Telefoniczny

Obowiązki

  • telefoniczna obsługa Klientów w ruchu przychodzącym i wychodzącym
  • telefoniczna obsługa zgłoszeń serwisowych wg standardów Importera
  • praca nad zgłoszeniami z systemu CRM oraz ze skrzynki mailowej
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość j. angielskiego -komunikatywna
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjne ,oraz w telefonicznej obsłudze Klienta

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • okres szkolenia  w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • możliwą perspektywę awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów

 Lokalizacja Łódź Widzew ,Warszawa -Białołęka

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń