Athena Investments Dom Maklerski
Poszukujemy osoby na stanowisko :

pracownik Departamentu Obsługi Klienta

  • Data publikacji:
  • 17-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa (rondo ONZ)
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

  • działalność promocyjna oraz kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • telefoniczne pozyskiwanie Klientów spośród osób zainteresowanych ofertą
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • udzielanie Klientom niezbędnych informacji oraz pomoc w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do podpisania umowy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • motywacja oraz zaangażowanie w powierzone działania
  • orientacja na osiąganie założonych celów
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • doświadczenie w sprzedaży bądź znajomość rynku finansowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie opartę o umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu prowizyjnego
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną, partnerską atmosferę pracy
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji