Sauna System
Zatrudnię pracownika do budowy konstrukcji drewnianych (sauny zewnętrzne/ogrodowe).

Pracownik do budowy konstrukcji z drewna - saun zewnętrznych, altan / praca na hali.

OPIS STANOWISKA: Zatrudnię pracownika do budowy konstrukcji drewnianych (sauny zewnętrzne/ogrodowe). Konstrukcje niewielkie gabarytowo o rozmiarze ok. 2,5m x 5m. Zależy mi na osobie, która ma doświadczenia przy pracy z drewnem oraz potrafi obsługiwać podstawowe narzędzia do jego obróbki. Praca głównie na hali w miejscowości Brańszczyk (koło Wyszkowa). Potrzebuję osoby dyspozycyjnej, często wykonujemy montaż sauny bezpośrednio u klienta (ok. 5 dni roboczych/wyjazd). Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesłanie CV na adres e-mail dostępny w ogłoszeniu.

WYMAGANIA: • doświadczenie w pracy z drewnem (obsługa narzędzi i maszyn do obróbki drewna, montaż elewacji, boazerii, proste prace stolarskie) • podstawowa znajomość elektryki • prawo jazdy kat. B • samochód (na dojazdy do pracy - Brańszczyk) • gotowość do podróży i montażu sauny w terenie (ok. 5 dni roboczych/wyjazd) • BRAK NAŁOGÓW (alkohol)

OFERUJEMY: Pracujemy na hali w miejscowości Brańszczyk. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia. Szukamy kogoś na stałe do spokojnej pracy. Na hali panuje miła atmosfera, nasza ekipa na miejscu przedstawi dokładny zakres obowiązków. Warunki rozliczenia do omówienia, do wyboru: rozliczenie godzinowe/rozliczenie wykonanej pracy. Okres próbny - 1 miesiąc. Wynagrodzenie początkowe: 3 000 zł/msc (netto).

O FIRMIE: Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą budującą sauny zewnętrzne/ogrodowe. Obecnie działamy na terenie całej Polski. Wyróżniają nas wysoka jakość wykonania, nowoczesny design, konkurencyjne ceny oraz wyjątkowa szybkość dostarczenia gotowego produktu.