Niemiecka firma budowlana zajmująca się renowacjami oraz przebudowami zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik do robót wykończeniowych

  • Data publikacji:
  • 02-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Hamburg
  • Wynagrodzenie:
  • 4000 euro/miesiąc
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Pracownik do prac wykończeniowych

Stawka:  25 euro/h + premie, dopłaty

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Zadania:

  • Zabudowy z płyt kartonowo- gipsowych,
  • Malowanie,
  • Układanie płytek,
  • Prace rozbiórkowe i demontażowe,
  • Drobne prace hydrauliczne i elektryczne.

Wymagania:

  • Wieloletnie doświadczenie ww. pracach,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Motywacja i niezawodność.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • Dodatki, premie, dopłaty, premia świąteczna w wysokości do jednego dodatkowego miesięcznego wynagrodzenia w zależności od wyników pracownika,
  • Gwarancja 160 godzin miesięcznie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „WYKOŃCZENIA” – oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń