Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Pracownik ds. wysyłek internetowych ze znajomością Excel

  • Data publikacji:
  • 19-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Nowy Sącz
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. E-commerce

Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją bielizny i odzieży damskiej poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik ds. wysyłek internetowych ze znajomością Excel

Wymagania:

- znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności oprogramowania Microsoft Excel) na poziomie średnio-zaawansowanym

- średnio-zaawansowana znajomość obsługi komputera

- podstawowa znajomość języka angielskiego (rozumienie słowa pisanego)

Zakres obowiązków obejmuje:

- pracę na komputerze przy tworzeniu i modyfikowaniu kartotek z towarami na platformach sprzedażowych

- pracę przy pakowaniu i wysyłce towarów

- praca na magazynie przy układaniu towarów na półki

- praca z dokumentami wysyłkowymi, sprzedażowymi, fakturami itp.

- inne proste prace związane z funkcjonowaniem biura/magazynu

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Miejsce wykonywania pracy: ul. Węgierska 72, 33-300 Nowy Sącz. Od poniedziałku do piątku, od 08:00 do 16:30

Zapewniamy wszystkie niezbędne rzeczy do wykonywania pracy na jak najwyższym poziomie

CV (mile widziane ze zdjęciem) oraz z klauzulą o ochronie danych osobowych (zamieszczoną poniżej) prosimy wysyłać na adres mailowy: teyli.biuro@gmail.com

Klauzula o Ochronie Danych Osobowych (RODO):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń