House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs z siedzibą w Wolnzach obecnie dla swojego klienta, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik fizyczny do kładzenia podłóg betonowych ze znajomością języka angielskiego do Belgii K/M

Pracownicy do kładzenia podłóg betonowych K/M

Miejsce pracy: cała Belgia

Twoje obowiązki:
  • Kładzenie podłóg betonowych i izolacji w budynkach przemysłowych, za pomocą odpowiednich narzędzi
  • Polerowanie maszynowe i manualne gotowych podłóg
  • Dbanie o powierzony sprzęt
Pracodawca oczekuje:
  • Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, lub francuskiego
  • Mile widziany własny samochód
  • Gotowości do pracy w nadgodzinach (dużo nadgodzin możliwych)
Co oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 13,99 euro brutto/h, wzrastające co kilka miesięcy
  • Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem Belgijskim wraz z pełnym ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym, oraz prawem do belgijskiej emerytury
  • Zakwaterowanie płatne w wysokości 72 euro/ tydzień (pokoje jednoosobowe)
  • Nawet 125 Euro brutto zwrotu kosztów dojazdu, po przepracowanych czterech tygodniach+ coroczny bonus 8,33% rocznego wynagrodzenia+ bonus wakacyjny 15,38% rocznego wynagrodzenia
  • Zasiłek na każde dziecko

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929 Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de