Praca w fabryce produkującej torby oraz opakowania papierowe.

Pracownik fizyczny do produkcji opakowań papierowych

  • Data publikacji:
  • 05-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Gogolin
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • Praca ze skanerem
  • Kontrola jakości produktów
  • Drukowanie i naklejanie etykiet na pudełka

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość komputera
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy na produkcji/ fabryce
  • Wymagane rozumienie języka polskiego
  • Dla osób zza granicy:
  • Zatrudnienie na wizie lub paszport biometryczny 90 dni

Oferujemy:

  • Typ umowy: Zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie od 4000 - do 6200 PLN netto miesięcznie
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • Mieszkanie
  • Legalne zatrudnienie
  • Odzież robocza i obuwie
  • Szkolenie BHP i badania lekarskie
  • Możliwość wyrobienia karty pobytu na 3 lata

Zapraszamy do kontaktu

  • pod numerem: +48 500 050 595
  • przez WhatsApp: +48 500 050 595
  • oraz przez e-mail: cv@jobs.pl

NIE WYMAGAMY CV