Zakład studniarski działająca na rynku od 1945 roku zatrudni pracownika na stanowisko

Pracownik fizyczny z prawem jazdy kat. C- wiercenie studni

  • Data publikacji:
  • 23-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Wynagrodzenie:
  • kwestia ustalenia, w zależności od doświadczenia
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Zakład studniarski działająca na rynku od 1945 roku zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik do wiercenia studni  z prawem jazdy kat. C

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Prace przy wierceniu studni,
  • Roboty instalacyjne dla ujęć wody pitnej,
  • Obsługa próbnych pompowań, instalacja pomp głębinowych, instalacja armatury wodociągowej,
  • Obsługa maszyn.

Wymagania:

  • Chęć do pracy,
  • Doświadczenie przy pracy na takim lub podobnym stanowisku- możliwość przyjęcia co pracy słabszych i doszkolenie ich,
  • Prawo jazdy kat. C.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16,
  • Nadgodziny,
  • Tygodniówki.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres E-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „STUDNIE” – oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń