Alicja Malinowska
PRACOWNIK GRUPY MYJĄCEJ

MIEJSCE PRACY: ZAKŁAD MIĘSA DROBIOWEGO W UJAZDÓWKU KOŁO CIECHANOWA

Zakres obowiązków:

  • Praca przy myciu zakładu pracy po zakończonej produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności (praca również w niedziele)
  • chęci do pracy
  • obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na jedną zmianę – godziny 4:00-12:00 lub 5:00-13:00
  • Zapewniamy wyżywienie

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy: alicja.malinowska.cd@obpon.pl z dopiskiem

rekrutacja  na Pracownik Grupy Myjącej Ciechanów

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”