RENTA
Praca Niemcy

Pracownik handlowy

GEHO Fenster und Bauelemente GmbH jest jedną z najnowocześniejszych firm produkujących drzwi i okna w Europie. Jako przedsiębiorstwo rodzinne oferujemy wyjątkową elastyczność i zorientowanie na usługi od 1961 roku. Pracownicy GEHO są wysoko wyszkoleni i zaangażowani w pełne spełnianie wymagań klientów.

Aby wzmocnić nasz zespół w Nossen, poszukujemy jak najszybciej nowego członka naszego zespołu.
Pracownik handlowy (m/k) Wysyłka i planowanie

Twoje obowiązki:

- Utylizacja pojazdów - w tym ciągła optymalizacja trasy
- Przetwarzanie zleceń przychodzących
- Odpowiedzialność za sprawne procesy w łańcuchu transportowym.
- Przygotowanie i przetwarzanie dokumentów przewozowych

Oczekujemy:

- Ukończone szkolenie dla przedsiębiorców (m/k) w zakresie usług spedycyjnych i logistycznych lub równoważne szkolenie w oparciu o odpowiednie doświadczenie
- Niezależna praca i niezawodność
- Umiejętność pracy w zespole
- Wysoka świadomość w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- 40 godzin tygodniowo
- Wynagrodzenie zgodnie z kwalifikacjami i doświadczeniem
- Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnej, rozwijającej się firmie jako członek zmotywowanego zespołu

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?
Czekamy na Twoją aplikację TYLKO w języku niemieckim!

GEHO - Fenster und Bauelemente GmbH

Vorwerkstraße 4

01683 Nossen

Telefon:               +49 (0) 3 52 42 - 66 30

Telefax:               +49 (0) 3 52 42 - 66 31 9