Maja
Poszukujemy dla naszego klienta w Niemczech

pracownik inwentaryzacji Niemcy

Pracownik Inwentaryzacji Niemcy.

Miejsce pracy Monachium
NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zadania;
-liczenie towaru za pomocą skanera
-przeprowadzanie kontroli w trakcie inwentaryzacji

Wymagania;
-gotowość do podjęcia pracy w okresie- połowa czerca do końca września
-znajomość obsługi komputera
-rzetelności w wykonywaniu obowiązków
-umiejętność pracy w zespole
-gotowość do pracy 6 dni w tygodniu, również w godzinach nocnych
-mile widziane doświadczenie w pracy przy inwentaryzacji

Oferujemy:
-stawkę godzinową w wysokości 10,45 €/brutto/godz.
-DARMOWE ZAKWATEROWANIE
-szkolenie wdrożeniowe do pracy (obsługa skanera itd..)
-czas dojazdu po pierwszej godzinie jazdy doliczany do czasu pracy
-bezpłatne dojazdy do i z pracy busem 9-osobowym
-nadgodziny płatne dodatkowo: 25% stawki godzinowej
-dodatek do pracy w porze nocnej: 25% stawki wynagrodzenia godzinowego brutto
-płatny urlop wypoczynkowy
-wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu