Concept Plus Sp. z o.o.
Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek

Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek - Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec! Praca tymczasowa Miejsce pracy Meppen
Zakres obowiązków:
  • Pakowanie towaru (wyposażenie łazienek np. kabiny prysznicowe)
  • Przygotowanie do transportu
  • Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru
Oferujemy:
  • Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 100 €) po przepracowaniu pełnego miesiąca (obowiązuje do 14.11.2021 włącznie)
  • Umowa na warunkach niemieckich
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)
  • Zatrudnienie na dłuższy czas
  • Praca na jedną zmianę
  • Wynagrodzenie od 11 € brutto/h
  • Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
  • Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód mile widziany

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 865 179

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

imal@cp-personal.com