House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs z siedzibą w Wolnzach, obecnie dla Swojego klienta, poszukuje pracowników, na stanowisko:

Pracownik logistyki, operator wózków widłowych wysokiego składowania k/m

PRACOWNIK LOGISTYKI- OPERATOR WÓZKÓW  WIDŁOWYCH WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Miejsce pracy: Nördlingen, Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:
  • Mile widziane wykształcenie w kierunku logistyki,
  • Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
  • Znajomości języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie z- SAP, umiejętność obsługi komputera, wiedza z zakresu towarów niebezpiecznych,
  • Mile widziane prawo jazdy i samochód.
TWOJE OBOWIĄZKI:
  • Pomoc na magazynie,
  • Praca na magazynie centralnym i magazynie typu chłodnia,
  • Transport wózkiem wysokiego składowania,
  • Załadunek samochodów ciężarowych / zabezpieczenie ładunku,
  • Kompletacja zamówień,
  • Kontrola towarów przychodzących.
CO OFERUJEMY?
  • Wynagrodzenie w wysokości 13 euro brutto/h + 10€ diety netto za każdy przepracowany dzień,
  • Zakwaterowanie płatne,
  • Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • Pełny pakiet socjalny,
  • Pomoc ze strony House of Jobs.
Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie.