Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynowy

  • Data publikacji:
  • 13-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Lesznowola
  • Wynagrodzenie:
  • 3500-4500 (brutto)
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera

Miejsce pracy: Lesznowola

Poszukujemy osoby młodej, zaangażowanej i dokładnej. Jesteśmy małym dobrze zgranym zespołem, który wspólnie angażuje się w zadania i pomagając sobie wzajemnie realizuje nowe cele.

Praca jest przyjemna, w standardowym wymiarze 5 dni w tygodniu po 8h dziennie (7-15).

Wyślij do nas swoje CV jeśli posiadasz:
- dobrą organizację czasu pracy
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność samodzielnego działania
Mile widziane będą:
- znajomość systemu integracyjnego baselinker
Jakie obowiązki na Ciebie czekają:
- skompletowanie i spakowanie zamówień do wysyłki
- przyjmowanie dostaw na magazyn
- wydawanie przesyłek kurierom

Nie wymagamy doświadczenia. We wszystko Cię szybko wprowadzimy, a na każdym etapie będziemy obok, aby służyć wsparciem i pomocą.

Na start gwarantujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- rodzinną atmosferę
- przejrzysty system płacowy 3500-4500 netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres kita.wojciech@gmail.com wraz z klauzulą:

Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa o pracę stałą

Wynagrodzenie: 3 500,00zł - 4 500,00zł miesięcznie (brutto)

Harmonogram:

  • 8 godzin dziennie
  • Poniedziałek - Piątek

Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:

  • Premia świąteczna

Świadczenia dodatkowe:

  • Darmowy parking
  • Dodatkowe dni wolne
  • Zniżki pracownicze

Język:

  • Polski (Wymagane)

Miejsce pracy: Stacjonarna

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń