Interkadra
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik magazynu

  • Data publikacji:
  • 11-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Pruszcz Gdański
  • Wynagrodzenie:
  • 16 zł brutto za godzinę
  • Stanowisko:
  • Magazynier
Oferujemy
  • zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • przyjazną atmosferę.
Zadania
  • kompletowanie zamówień na magazynie,
  • kontrola poprawności dostaw z zamówieniem,
  • rozkładanie towaru zgodnie ze specyfikacją,
  • praca w chłodnym mikroklimacie.
Oczekujemy
  • dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej,
  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznej,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • dokładności,
  • doświadczenia w pracy magazynowej mile widziane w branży nabiałowej.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.