FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu Grodzisk Wlkp.- praca od zaraz

  • Data publikacji:
  • 18-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Grodzisk Wielkopolski

PRACOWNIK MAGAZYNU 15,90 zł brutto

Miejsce pracy: Grodzisk Wlkp.

Obowiązki:

- prace magazynowe;
- nadzór nad rozładunkiem zgodnie z zamówieniami;
- nadzór nad dokumentacją magazynową

Wymagania:

- aktualna książeczka Sanepidu+ orezczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
- zdolności manualne i sprawność fizyczna;
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie - 15,90 zł brutto;
- pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00;
- umowę zlecenie na początek;
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w magazynie;

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 883 088 633

NAPISZ sms o treści: Praca Grodzisk Wlkp.

APLIKUJ: WYŚLIJ CV

PRZYJDŹ DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00)

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.

*oferta pracy tymczasowej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).