Adecco
Dla naszego Klienta w Niedźwiedziu, poszukujemy osób na stanowisko PRACOWNIKA PRODUKCJI OKIEN

Pracownik Magazynu- Niedźwiedź k. Słomnik

  • Data publikacji:
  • 13-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Słomniki
  • Wynagrodzenie:
  • 3800 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Dla naszego Klienta w Niedźwiedziu, poszukujemy osób na stanowisko Pracownika Magazynu.

Kontakt: 723 193 124

Miejsce pracy: Niedźwiedź k. Słomnik

Oferujemy:

  • rozwój, możliwość awansowania
  • umowę o pracę- możliwe przejście bezpośrednio pod firmę
  • wypłatę na konto zawsze w terminie
  • do 10% premii w każdym miesiącu

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • umiejętność jazdy wózkiem widłowym

Zadania na stanowisku:

  • transport wewnątrzmagazynowy
  • obsługa wózka widłowego

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Kontakt 723 193 124

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferujemy usługę pracy tymczasowej, rekrutacji stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.