Concept Plus Sp. z o.o.

Pracownik magazynu odzieży (k/m) - praca sezonowa - Niemcy - praca do Świąt!

  • Data publikacji:
  • 01-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Lingen, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu odzieży (k/m) - 12,43 € brutto/h + Premia 150 € - zatrudnienie do Świąt!

Miejsce pracy: Lingen (Ems)

Zakres obowiązków:

● Pakowanie markowej odzieży i gadżetów
● Komisjonowanie przy pomocy skanera i wózka
● Sortowanie produktów zgodnie z zamówieniami
● Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

● Gotowość do pracy na 2 i 3 zmiany oraz w weekendy
● Zdolność do szybkiego przystosowywania się
● Doświadczenie na podobnym stanowisku
● Wytrzymałość fizyczna, sumienność i punktualność
● Prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany)

Oferujemy:

● Zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie słynącym z odzieży i gadżetów dla fanów muzyki rockowej
● Miła atmosfera w pracy, automaty z kanapkami do dyspozycji pracowników, w każdy poniedziałek i środę - darmowe owoce
● Wdrożenie w języku polskim
● Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12,43 € brutto/h plus dodatki za pracę w nocy i w nadgodzinach
● Premię 150 € przy 100% frekwencji
● Komfortowe zakwaterowanie
● Wsparcie polskiego koordynatora
● Zatrudnienie od połowy października do Świąt Bożego Narodzenia - idealna okazja by zarobić dodatkowe pieniądze na Święta!

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50