RENTA
Praca Niemcy

Pracownik Metal Drezno

W ponad 20 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocników.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z renomowanymi firmami.

Dla renomowanego klienta w Dreźnie i okolicach szukamy zmotywowanego pracownika metalowego (m/k)  z ukończonym stażem lub wieloletnim doświadczeniem zawodowym w pełnym wymiarze godzin (35 godz. Na tydzien) od zaraz!

Zadania:
-Produkcja konstrukcji metalowych według specyfikacji i odpowiednich rysunków
-Montaż elementów i zespołów
-Konserwacja maszyn i narzędzi

Oczekujemy:
- Ukończone praktyki zawodowe jako ślusarz (m/k) , pracownik sektora metalowego (m/k)  , mechanik budowlany (m/k)  lub podobne.
- Odpowiednie doświadczenie nawet bez dyplomu
- Niemiecki min. B1
- Pierwsze doświadczenie zawodowe mile widziane
- Prawo jazdy i samochód

Oferujemy:
- Wynagrodzenie atrakcyjne i uzależnione od wyników (zgodnie z obowiazującą taryfą BZA)
- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony, wynagrodzenie za czas świąt Bożego Narodzenia i urlop
- Do 30 dni urlopu w roku
- Premia zdrowotna
- Wsparcie pracowników
- Interesujące zlecenia dla znanych firm

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu zadzwon pod numer  0351-7966510, lub wyślij swoje CV w formacie PDF na E-mail: dresden@jobprofile.de