PF-Gruppen

Pracownik ogólnobudowlany - Dania / styczeń 2023

INFORMACJE

  • Pracownik ogólnobudowlany
  • Start pracy: do ustalenia
  • Koniec pracy: praca wykonywana kilka miesięcy w roku
  • Ilość wakatów: 5

OFERUJEMY

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 13500 PLN

12000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Pomoc administracyjną w Danii
  • Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
  • Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
  • Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników
  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie w sektorze budowlanym (wykończenia, stolarka, murowanie, rozbiórki itp.)
  • komunikatywny język angielski (1 osoba na parę lub zespół)
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własne auto (dojazdy do pracy)
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • dyspozycyjność do wyjazdu w podanych terminach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • renowacja budynków
  • prace stolarskie (układanie paneli, parkietu, wybór drewna do drewnianych elementów, konstrukcje szkieletowe, szalunki)
  • prace ciesielskie (naprawa dachów itp.)
  • prace wykończeniowe wewnątrz budynków i/lub na zewnątrz
  • murowanie ścian z gazobetonu
  • stawianie ścianek działowych itp.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc
  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał