ZAFON Management
Nasz Klient to firma z branży budowlanej. Dotychczas zatrudnił on już do swojego Zespołu kilka osób z niepełnosprawnościami. Z tego względu zwrócił się do nas z prośbą o znalezienie kolejnych Kandydatów chętnych do pracy.

Pracownik ogólnobudowlany z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Data publikacji:
  • 05-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kielce
  • Wynagrodzenie:
  • 3010 – 5000 zł brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Budowlanka / Praca Na Budowie

MY:

  • dajemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • oferujemy wynagrodzenie 3010 – 5000 zł brutto miesięcznie + premie
  • zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-14

TY:

  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności
  • posiadasz minimum półroczne doświadczenie w branży budowlanej
  • masz dobrą kondycję fizyczną

TWOJE ZADANIA:

  • prace ogólnobudowlane
  • prace budowlane na wysokościach
  • prace na maszynach

BRZMI CIEKAWIE? APLIKUJ JUŻ DZIŚ.

Link do formularza: https://zafonmanagement.recruitify.ai/job/7c61c83b-d24a-42ae-89a7-9bcac1898420?sourceId=428