CPC Consulting

PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY INWENTARYZACJI

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8148

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

NIE WYMAGAMY JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Lokalizacja: Essen / Karlsruhe

Obowiązki:

  • liczenie towaru za pomocą skanera elektronicznego

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy od 29.09.19 lub 06.10.19
  • ·        rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Gwarantujemy:

  • stawkę godzinową w wysokości 9,96 €/brutto/godz. od 01.10.2019
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE
  • bezpłatne dojazdy z i do pracy 9-osobowym, komfortowym autem typu bus z doświadczonym kierowcą
  • polską umowę o pracę tymczasową w wymiarze ¾ etatu
  • nadgodziny płatne dodatkowo: 25% stawki godzinowej
  • dodatek do pracy w porze nocnej: 25% stawki wynagrodzenia godzinowego brutto
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 666 027 503 lub o przesłanie swojego CV z aktualną klauzulą RODO na adres rekrutacja@cpcgroup.pl

Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LeasingTeam Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, do celów związanych z procesem aktualnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pozostałym spółkom Grupy Kapitałowej LeasingTeam oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.