Regess
Polska firma budowlana Regess Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim, poszukuje pracowników.

Pracownik Prefabrykatów-Praca Od Zaraz- Belgia

  • Data publikacji:
  • 08-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która od 10 lat realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii, poszukuje pracowników.

Obecnie poszukujemy PRACOWNIKA FABRYKI PREFABRYKATÓW/ ZBROJARZA Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SPAWANIA

Praca od zaraz w Belgii, miejscowość Sint Truiden

Opis stanowiska:

- praca w fabryce produkującej prefabrykaty

- spawanie zbrojeń ( uprawnienia nie są wymagane )

- drobne prace sterowane komputerowo ( Maszyna CNC)

- 10-11 h dziennie, 17-19 Euro/h

- praca jako podwykonawca na własnej działalności gospodarczej

Wymagania:

- umiejętność spawania zbrojeń (uprawnienia nie są wymagane)

- znajomość języka angielski lub niemiecki pozwalająca zrozumieć polecenia

- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

 Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 926184

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.

Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Podwykonawco pamiętaj!

Buduj razem firmą budowlaną Regess, która posiada własny kapitał i zabezpieczenia majątkowe. Oznacza to, że otrzymasz swoje wynagrodzenie w terminie - niezależnie od tego, kiedy inwestor wypłaci nam transze