PowerJobs

PRACOWNIK PRODUKCJI

  • Data publikacji:
  • 10-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Myszków

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

LOKALIZACJA: Myszków, Światowit

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- proste prace manualne związane z kontrolą jakości detali estetycznych dla producentów sprzętu AGD
- montaż drobnych elementów
- dostarczanie komponentów do maszyn oraz prosta ich obsługa

OCZEKIWANIA:
- zmysł techniczny
- zdolności manualne
- bardzo dobry wzrok, spostrzegawczość
- systematyczność
- gotowość do przyuczenia i pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po 1 miesiącu wdrożeniowym na umowę zlecenie)
- stawkę na umowie o pracę ok. 2200-270 0 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
- ew. nadgodziny rozliczane na podstawie atrakcyjnego systemu premiowego
- możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz atrakcyjnego systemu poleceń pracowniczych
- szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego
- możliwość zorganizowanego dojazdu do pracy między innymi na trasie: Szczekociny - Pradła - Kroczyce - Kotowice - Myszków

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku.