Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji.

Pracownik Produkcji

  • Data publikacji:
  • 06-08-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Skarbimierz, Oława, Nysa, Brzeg, Namysłów, Grodków
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Zadania:• Będziesz odpowiedzialny za proces powstawania wyrobów czekoladowych od ziarenka kakao aż do zapakowania• Produkt wytworzony przez Ciebie sprawi komuś uśmiech Wymagania:• Ukończone 18 lat• Książeczka SANEPID• Możliwość podjęcia pracy na czas określony• Dyspozycja do pracy zmianowej Oferujemy: • Zatrudnienie od zaraz - wystarczy przyjść na spotkanie• Lekką pracę na produkcji• Zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego - fajne miejsce na Twoją pierwszą pracą• Dojazdy pracownicze z różnych lokalizacji- Oława, Godzikowice, Bierzów, Łukowice Brzeskie, Nysa, Grodków, Niemodlin, Lewin Brzeski, Brzeg, Namysłów, Wiązów, Skarbimierz i inne.• Benefity ManpowerGroup Premium: prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, zniżki na naukę j. obcych oraz usługi prawnicze, kupony rabatowe do pizzerii, restauracji, teatrów oraz salonów fryzjerskich ZADZWOŃ: 882 907 795