Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji.

Pracownik Produkcji

  • Data publikacji:
  • 20-08-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Nowa Wieś Legnicka
  • Wynagrodzenie:
  • do 4100 brutto
  • Stanowisko:
  • Programista

Zadania: • Obsługa prostych maszyn i procesów zgodnie ze standardami• Montaż części metalowych do siedzeń samochodowych• Kontrola jakości Wymagania: • Gotowość do pracy w systemie zmianowym• Zdolności manualne Dlaczego właśnie u nas? • Skorzystasz z bezpłatnego transportu zagwarantowanego przez firmę (Głogów, Lubin, Wałbrzych, Polkowice, Legnica)• Otrzymasz wysokie wynagrodzenie podstawowe, a po osiągnięciu premii osiągniesz 4 100 zł brutto już na początek!• Dofinansujemy Twój posiłek w pracy• Pracę zaczniesz od zaraz!• Po pewnym czasie możesz zostać doceniony awansem• Oferujemy liczne benefity pozapłacoweZADZWOŃ 882-907-795 lub APLIKUJ Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością długofalowej współpracy.Miejsce wykonywania pracy: Nowa Wieś Legnicka