teamkompetent GmbH
teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen Poszukujemy pracowników do produkcji siedzeń samochodowych w Hanowerze

Pracownik produkcji

  • Data publikacji:
  • 12-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Hanower
  • Wynagrodzenie:
  • 2000€ brutto miesieznie
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Poszukujemy pracowników do produkcji siedzeń samochodowych w Hanowerze

Zakres obowiązków :

- praca przy produkcji siedzeń do samochodów osobowych

Wymagania :

- dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany

- dobra kondycja fizyczna

- znajomość języka niemieckiego konieczna

- prawo jazdy kat. B oraz samochod

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie

- umowę o pracę na czas nieograniczony

- stawka 11,00€ brutto za godzinę pracy

- zapewniamy darmowe zakwaterowanie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

           teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen

           Innere Schneeberger Str.18/20

           08056 Zwickau

           Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.

Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent