Praca Tychy

Pracownik produkcji

  • Data publikacji:
  • 10-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy Wilkowyje
  • Wynagrodzenie:
  • Od 5300 brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Poszukujemy do pracy na hali produkcyjnej.

Zakład znajduje się w Tychach - Wilkowyje.

Dogodny dojazd z Mikołowa!

Zatrudnimy Kobiety oraz Mężczyzn

Zadania:

obsługa maszyn produkcyjnych

przeprowadzanie kontroli wizualnej gotowych wyrobów

dbanie o utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy

Zapewniamy:

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

pełny ZUS z możliwością ubezpieczenia członków rodziny i płatnego chorobowego

pracę w systemie zmianowym

stawkę godzinową dodatki zmianowe

praca w weekendy dla osób chętnych (So + 50%, Nd + 100%)

odzież roboczą

parking przy zakładzie

Przyjmujemy do pracy bez doświadczenia!

Zapewniamy pełne przeszkolenie na stanowisko

Numer kontaktowy: 882-625-298 lub SMS „Tychy”

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń