Concept Plus
Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka – praca blisko granicy

  • Data publikacji:
  • 10-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Bischofswerda
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników dla agencji pracy SMS Personal Solutions GmbH na stanowisko:

Miejsce pracy: Bischofswerda (Saksonia, Niemcy)

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych
  • Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
  • Produkcja kiełbas
  • Odważanie produktów
  • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód

Oferujemy:

  • Pracę dla osób mieszkających w pasie przygranicznym zainteresowanych pracą na terenie Niemiec
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45€ brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

KONTAKT:
Telefon: 504 969 041
Concept Plus Sp. z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738
ul. Krakowska 51/2
45/018 Opole