Concept Plus
Pracownik produkcji (k/m) – karma dla zwierząt – praca blisko granicy

  • Data publikacji:
  • 06-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Drezna
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Pełny etat
Miejsce pracy okolice Drezna
Zakres obowiązków:
Pakowanie i przepakowywanie mokrej karmy dla zwierząt
Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
Odważanie produktów
Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10€ brutto/h (od 1. kwietnia 10,45 € brutto/h) - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:
Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Prawo jazdy kat. B
Mile widziany własny samochód

KONTAKT
BIURO OPOLE
504 969 041
vt@cp-personal.com