Concept Plus

Pracownik produkcji (k/m) - Niemcy - Praca dla studentów na święta!

  • Data publikacji:
  • 18-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Haren (Ems)/Wietze, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Studencie!

Chcesz sobie dorobić podczas ferii świątecznych? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Miejsce pracy: Haren/Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
● Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych - np. kurczak w przyprawach z warzywami
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna
● Pełnoletność - wymóg konieczny
● Umiejętność pracy w zespole
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Wynagrodzenie w wysokości 10,15€ brutto/h oraz dodatki i premie
● Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec do max. 100 € (zarówno busem, jak i własnym samochodem) w przypadku przepracowania minimum 5 dni roboczych
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
● Komfortowe warunki mieszkaniowe
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o. o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609