Pracownik produkcji - Lutowacz-UMOWA O PRACĘ- 1 zmiana

  • Data publikacji:
  • 05-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Wynagrodzenie:
  • 4800-5600 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Szukasz stabilnej pracy na długi okres?

Tutaj masz tę szansę!

Aplikuj - porozmawiajmy o potencjalnej współpracy.

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik produkcji- lutowacz  do zakładu produkcyjnego (produkcja grzałek i generatorów pary)

Oferujemy stałą pracę u stabilnego pracodawcy!

Lokalizacja zakładu: Wrocław, Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie

Oferujemy
  • Umowa o pracę  bezpośrednio z pracodawcą, ale przez pierwsze 2 tygodnie na okres próbny -umowa zlecenie.
  • Wynagrodzenie 4800 zł/brutto na początek (około 2-3 miesiące, później 5100 zł/brutto  i wzwyż w zależności od stopnia samodzielności) + premia uznaniowa związana z frekwencją i zaangażowaniem pracownika 300-500 zł.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 - 14:30, 40h tygodniowo/168h miesięcznie
Zadania
  • Przygotowywanie elementów do lutowania (twardego).

  • Obsługiwanie urządzeń przeznaczonych do lutowania.

  • Wykonywanie czynności lutowniczych.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

  • Obsługa maszyn: automat lutowniczy, lutowanie twarde ręczne, piaskarki, giętarki, małe prasy, maszyny specjalistyczne do produkcji grzałek.
  • Obsługa narzędzi: miarka, suwmiarka, śrubokręt, klucze.
Oczekujemy
  • Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość lutowania twardego palnikiem gazowo tlenowym.

Zapraszamy również osoby zza granicy, warunek – komunikatywny polski oraz dobra umiejętność czytania i pisania po polsku.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Produkcja" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń