HolandiaJobs
Pracownik produkcji - mięso

  • Data publikacji:
  • 04-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia - Boxtel
  • Wynagrodzenie:
  • €10.77brutto/za godz
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Obowiązki
Zakres obowiązków
To zależy od działu, w którym będziesz pracować. Zwykle zawsze będzie ten sam departament ale możliwe jest, że to się zmieni (np.gdy będzie mniej pracy lub praca okaże sie zbyt ciężka dla ciebie).
Expedition. Ładowanie ciężarówek z mięsem. Załadunek półtuszy do ciężarówki.
Emballage. Czyszczenie i mycie skrzyń. Wkładanie nowych toreb do skrzynek. Usuwanie wilgoci z hali. ITL
Transport. Rozwożenie skrzynek z mięsem wózkiem EPT po całej hali oraz z jednego do drugiego działu. Kiedy będzie mniej pracy pomoc w produkcji lub na ekspedycji.
Inpak/Azië. Sortowanie, pakowanie, układanie mięsa do kartonów.
Facilitair. Utrzymanie czystości na terenie zakładu. Dodatkowo dbanie o ubrania dla wszystkich pracowników.
Veredeling/Corvee. Utrzymanie czystości pomiędzy liniami. Dostarczanie pustych skrzynek, zabieranie pełnych.
Snijzaal. Wieszanie szynek na hakach. Praca cięższa fizycznie.

Wymagania
- doświadczenie w podobnej pracy
- Świadomość pracy fizycznej
- Gotowość do pracy z nieprzetworzonym mięsem
- Praca w zimnym pomieszczeniu (temperatura 5-7 stopni)
- Chęć pracy w różnych godzinach, na różnych zmianach

Oferujemy
Oferujemy €10.77brutto za godz + dodatki
Normalny tydzien pracy w firmie Vion wynosi 36 godzin tygodniowo.
30 z 52 tygodni w roku idzie się do pracy także w sobotę. Oznacza to, że możesz być zaplanowany również w sobotę.
Czas rozpoczęcia zależy od tego, na która idziesz zmianę lub na jakim dziale pracujesz.
Najcześciej czas rozpoczęcia to:
06.00 – 14.12
14.12 – 22.24

Dodatki zmianowe.
Pomiędzy:
06.00 – 19.00 100%
19.00 – 22.00 117%
22.00 – 04.00 135%
04.00 – 06.00 117%
Praca w soboty
5 dni łącznie z sobotą, mniej niż 36 godzin przepracowanych w tygodniu   120%
5 dni łącznie z sobotą, więcej niż 36 godzin przepracowanych w tygodniu  145%
6 dni łącznie z sobotą, mniej niż 36 godzin przepracowanych w tygodniu   137,5%
6 dni łacznie z sobotą, więcej niż 36 godzin przepracowanych w tygodniu  162,5%
Praca w niedziele 180%.
Nadgodziny: od poniedziałku do piątku powyżej 36 godzin lub powyżej 9 godzin dziennie-płatne 125%.

Opłaty i koszty
• Kierowca, mieszkający w zakwaterowaniach SBA Flex - € 0
• Kierowca korzystający z samochodu służbowego , mieszkający prywatnie - € 1.75 / dzień
• Pasażer korzystający z samochodu służbowego , mieszkający w zakwaterowaniach SBA Flex - € 1.25 / dzień
• Pasażer korzystający z samochodu służbowego mieszkający prywatnie - € 1.75 / dzień
• Kaucja za rower - € 0.75 / dzień
• Ubezpieczenie zdrowotne (Zorg en Zekerheid) - € 25,92 za tydzień
• Zakwaterowanie - € 97,00 za tydzień.
• Obuwie ochronne € 20,00.
Wynagrodzenie:
18-19 lat € 6,84 Brutto
20 lat € 8,62 Brutto
>21 lat € 10,77 Brutto
Pierwsza wypłata jest na końcu drugiego tygodnia pracy w piątek, dlatego prosimy mieć ze sobą wystarczającą ilość środków finansowych do tego momentu. Agencja nie wypłaca zaliczek.

Proszę o przesłanie Cv na adres email; aneta.kolodziej@holandiajobs.pl