Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji - szlifierz, laminator, operator maszyny odlewniczej.

Pracownik produkcji - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 24-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

OFERTA PRACY ZA GRANICĄ!
Miejsce pracy: Niemcy
Numer ref. PPR/058/AOZ

Opis stanowiska pracy:

Praca przy produkcji elementów kształtnych polegająca na:

• Przygotowaniu elementów do produkcji
• Obsłudze maszyny odlewniczej
• Montażu manualnym elementów
• Laminowaniu i pracach wykończeniowych

Wymagania:

• Chęć podjęcia pracy za granicą - NIEMCY
• Dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
• Zdolności manualne
• Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
• Dbałość o powierzony sprzęt
• Dostosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości (dbanie o porządek w miejscu pracy)
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Komunikatywność

Oferta:

• Praca za granicą - lokalizacja: NIEMCY
• Umowa o pracę
• Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Praca w systemie 4-brygadowym
• Dodatek relokacyjny

NOWA OFERTA PRACY!!!
CHCESZ PRACOWAĆ ZA GRANICĄ!?
PRACA W DELEGACJI NIE STANOWI DLA CIEBIE PROBLEMU!?
TO MOŻE BYĆ TWOJA SZANSA! SZANSA NA ROZWÓJ I NOWE DOŚWIADCZENIE!
JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Dane kontaktowe:

Tel.: 600 408 663
Adres biura: ul. Małachowskiego 1a
Biuro czynne: pon. - pt., godz. 08:00 - 17:00

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."