Ecojob

Pracownik produkcji okolice Warszawy

  • Data publikacji:
  • 06-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Warszawy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Polsce.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Poszukujemy osób od zaraz na stanowisko :

Pracownik produkcji w Polsce

Lokalizacja: ok. 100 km od Warszawy w kierunku Gdańska

Start pracy: 18 marca lub 25 marca

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne 4 242 zł  brutto + premia 10%,
  • Praca 2-zmianowa (nie ma pracy w nocy)
  • Nadgodziny dodatkowo płatne: w tygodniu: + 50%, sobota: + 100%
  • Możliwość wypracowania nawet 48h tygodniowo + 2 soboty w miesiącu
  • Umowę o prace tymczasową (praca na około 3 miesiące)
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie pracy o ugruntowanej pozycji na rynku

Zakres obowiązków:

  •  montaż rowerów na linii produkcyjnej,
  •  czynności montażowe ( przykręcanie pedałów, przerzutek, dzwonków, siodełek),
  •  wkładanie rowerów do kartonów,
  •  etykietowanie,
  •  kontrola jakości

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dyspozycyjność marzec – czerwiec
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami – śrubokręt, wkrętarka itp.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres patrycja.sochacka@ecojob.pl

tel. 785 058 767

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń