Dominika Komendera
Zgrany zespół poszukuje właśnie Ciebie!

Pracownik Produkcji/Operator Wózka Widłowego

Poszukujesz pracy na terenie Olsztynka? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę na stanowisku produkcyjnym.

Zacznij swoją ścieżkę zawodową w Lavoro!

Kompleksowe szkolenia, wsparcie od doświadczonego zespołu.

Podnoś swoje kwalifikacje, nie potrzebujesz doświadczenia by to osiągnąć.

Jeśli posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności oraz:

- chęć i zaangażowanie do pracy
- pozytywne nastawienie każdego dnia
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- książeczkę sanepidu lub chęć jej wyrobienia

- umowę o pracę
- darmowy dojazd na wyznaczonej trasie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wolne weekendy

Obowiązki, które Ci powierzymy:

- kontrola jakości artykułów spożywczych
- pakowanie
- sortowanie
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe (UDT), mamy dodatkową ofertę.

Prześlij swoje CV, na pewno się odezwiemy!

Pamiętaj, żeby dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Znajdziesz jej treść na naszej stronie www.lavoro.com.pl.