ERVIN Germany GmbH
Praca w Niemczech

Pracownik produkcji - Pakowacz

  • Data publikacji:
  • 20-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Glaubitz (Riesa)
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Ervin Industries to firma posiadająca wieloletnią historię, wyznaczająca standardy jakości w produkcji ścierniwa ze stali czarnej oraz stali nierdzewnej. Jesteśmy nie tylko największym producentem i eksporterem materiału do obróbki ściernej w Ameryce Północnej, ale również wiodącym ekspertem w dziedzinie obróbki strumieniowo-ściernej, kulowania oraz produkcji proszków metalurgicznych. Firma posiadająca ponad 90-letnią historię przedsiębiorstwa, zatrudnia obecnie ponad 450 pracowników na całym świecie.

Ervin Germany GmbH, będąca spółką córką Ervin Industries, posiada dwie linie produkcyjne w Niemczech.

Do naszych kluczowych rynków w Europie należą, poza rynkiem niemieckim, rynek włoski, hiszpański, francuski, polski oraz brytyjski.

Do naszej Fabryki znajdującej się w Glaubitz (Riesa) pilnie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji – pakowanie

Obowiązki:

  • Transportowanie materiałów,
  • Pakowanie gotowych produktów przy użyciu maszyny pakującej,
  • Transportowanie gotowego materiału do i z magazynu,
  • Załadunek samochodów ciężarowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe w zakresie mechaniki lub wykształcenie rzemieślnicze,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielny i sumienny sposób pracy,
  • Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w 5 dniowej normie czasu pracy,
  • Wytrzymałość fizyczna oraz gotowość do pracy na wysokościach i w wysokich temperaturach,
  • Znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w rodzinnym przedsiębiorstwie z amerykańskim kapitałem,
  • Perspektywę długotrwałej współpracy,
  • Przejrzystą strukturę organizacyjną firmy z krótkimi ścieżkami decyzyjnymi,
  • Nowoczesne warunki pracy,
  • Dostęp do darmowych napojów oraz świeżych owoców,

CV i kontakt:

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prosimy o wysłanie swojego CV w języku niemieckim bądź angielskim, drogą mailową do Pani Elisabeth Chudy – careers@ervin.eu lub pod adres:

AMASTEEL Glaubitz

Industriestr. A 15,

01612 Glaubitz.

www.ervin.eu