Pracownik produkcji - palety i opakowania drewniane

  • Data publikacji:
  • 18-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Apeople Poland Sp. z o.o. posiada status agencji pracy tymczasowej w Belgii (numer licencji VG 2403/UC). Stawiamy na transparentność i bezpieczeństwo, gwarantując Ci pełne wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta - producenta palet i opakowań drewnianych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Genk, Belgia

Oferujemy:

  • Polską umowę o pracę (tymczasową)
  • Dodatki: dodatek na dojazdy do pracy, dodatek żywieniowy, trzynastka
  • Pracę w systemie zmianowym w nowoczesnej hali produkcyjnej
  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  • Legalne zatrudnienie (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
  • Zakwaterowanie w pokojach max. 2 osobowy
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce

 Obowiązki:

  • Praca na produkcji przy montażu produktów drewnianych
  • Przygotowanie elementów drewnianych do montażu
  • Podawanie, układanie desek
  • Obsługa narzędzi montażowych (gwoździarka, wkrętarka)
  • Kontrola jakości produktu
  • Prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna i manualna
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dokładność

Mile widziane:

  • Prawo jazdy/własny samochód
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny +48 750 730 672; +48 750 730 674.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń