Display Print
Firma zajmująca się produkcją materiałów reklamowych poszukuje pracownika produkcji, praca dodatkowa

Pracownik produkcji, praca dodatkowa

  • Data publikacji:
  • 13-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Luboń
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i do przyuczenia
Miejsce pracy: Luboń

Opis stanowiska:
- praca przy produkcji materiałów reklamowych
- obsługa maszyn
- wykonywanie prac zgodnie z przyjętym planem zadań

Od przyszłego pracownika oczekujemy:
- dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
- umiejętności czytania rysunku technicznego
- wysokiej jakości wykonywanych prac (dbałość o szczegóły)
- umiejętność wizualnej oceny jakości wykonanego produktu
- chęci do pracy i zaangażowania
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży

Z naszej strony oferujemy:
- uzyskanie cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
- narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
- pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
- przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.