HR International

Pracownik produkcji-przetwórstwo owoców

  • Data publikacji:
  • 19-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Austria
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji. Firma wytwarza najwyższej jakości produkty, bazuje na tradycyjnych metodach produkcji ręcznej, dzięki temu posiada ugruntowaną pozycję na austriackim rynku konfitur, przetwórstwa owoców.

Miejsce pracy: Friesach, Austria

Obowiązki:

- ręczna produkcja przetworów (przygotowanie owoców do obróbki, mieszkanie owoców),

- napełnianie opakowań,

- etykietowanie słoików.

Oczekujemy od kandydata:

- mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni bądź wykształcenie gastronomiczne,

- sprawność manualna,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- umowę bezpośrednio z pracodawcą,

- atrakcyjną stawkę godzinową,

- możliwość dłuższej współpracy,

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania,

- opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Kontakt:

+48 504 293 615

aleksander.kopaczyk@hrinternational.pl z dopiskiem "Austria"