BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w produkcji wędzonego łososia i pstrąga, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji – przetwórstwo rybne

  • Data publikacji:
  • 29-08-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Dania, Outrup
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Zakres obowiązków:
- Porcjowanie świeżych ryb
- Pakowanie produktu na tacki
- Prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania:
- Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku – w pracy fizycznej lub na produkcji – mile widziane
- Znajomość języka angielskiego
- Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Prawo jazdy i wlasne auto na wyjazd mile widziane.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę, zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy i składki emerytalne
- Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Szkolenie stanowiskowe
- Ubrania robocze
- Dodatek frekwencyjny do każdej godziny 10 dkk
- Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
- Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
- Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
- Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz gwarantowane dodatki świąteczne
- Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
- Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/dobę
- Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
- Możliwość długotrwałej współpracy