Randstad
Pracownik produkcji

Pracownik produkcji. Stabilne zatrudnienie

  • Data publikacji:
  • 21-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Trawniki
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Szukasz stabilnej pracy na produkcji? Chcesz zobaczyć jak powstają popularne środki czystości?

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta aplikuj, zadzwoń lub WYŚLIJ SMS O TREŚCI "PRACA" na numer 667 377 977 a to my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach. UWAGA ! REKRUTACJĘ PRZEPROWADZAMY Z ZACHOWANIEM PROTOKOŁU BEZPIECZEŃSTWA Na produkcji również zachowujemy wszelkie standardy higieny oraz bezpieczeństwa, zapewniamy środki ochrony indywidualnej.

Z nami poczujesz się bezpiecznie !

Miejsce pracy TRAWNIKI

oferujemy wynagrodzenie od 1800 do 2800 na rękę

pracę na pełen etat OD ZARAZ

umowę o pracę tymczasową (urlopy, pełne świadczenia)

pracę w systemie 4-brygad

zadania

pakowanie gotowych produktów np gąbki, kostki toaletowe;

kontrola jakości;

obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy (nie wymagany doświadczenia, wszystkiego nauczymy)

oczekujemy

dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany w 4 brygadach

nie oczekujemy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy

masz uprawnienia UDT - zgłoś to nam koniecznie!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47