GC Plast s.c.
Firma produkująca stolarkę PCV i Aluminium z 15-letnim doświadczeniem zatrudni pracownika na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI

Pracownik-produkcji stolarki PCV

  • Data publikacji:
  • 21-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Trąbki gmina Wieliczka

Firma produkująca stolarkę PCV i Aluminium z 15-letnim doświadczeniem zatrudni pracownika na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI.

Wymagania:

- chęć do pracy

- sprawność fizyczna

- wykształcenie min. zawodowe

- mile widziane doświadczenie w branży produkcji stolarki okiennej, lecz nie jest  wymagane

- zmysł techniczny i zdolności manualne

- odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość

- zdolność szybkiego uczenia się,
- wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
- obsługiwanie i nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń stosowanych w procesie produkcji okien i drzwi
- wykonywanie zadań związanych z procesem produkcji stolarki PCV
- umiejętność organizowania swojej pracy
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę .
- pracę w systemie jednozmianowym .
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny pod numerem :506-092-341, 512-283-422

Informujemy, że wnikliwie zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi dokumentami, natomiast skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Przesłanie do G.C.PLAST s.c. z siedzibą w Trąbkach, 32-020, Wieliczka,Trąbki 341danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art.22(1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez G.C.PLAST s.c. w celu prowadzenie procesu rekrutacyjnego.
Proszę wówczas o załączenie w CV zapisu:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez  G.C. PLASTs.c. z siedzibą w Trąbkach, w zakresie danych osobowych wykraczających ponad te, które Pracodawca może żądać na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy. Oświadczam, że dane te zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie i z własnej inicjatywy."