FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

PRACOWNIK PRODUKCJI -UMOWA O PRACĘ

Stanowisko: Pracownik Produkcji -Dział Ekstruzja
Miejsce pracy: Poznań

Zadania pracownika:
-odbieranie profilu okiennego
-zapakowanie gotowego produktu na paletę
-kontrola jakościowa produktu (sprawdzanie czy produkt nie posiada uszkodzeń)
-przestrzeganie przepisów BHP
-wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagania:
-sprawność fizyczna
-posiadanie umiejętności pracy w zespole
-chęci do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
-dobra organizacja swojej pracy
*mile widziane doświadczenie na produkcji

Co oferujemy?
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a po okresie próbnym przejść bezpośrednio do Klienta
-wynagrodzenie miesięczne do 10 -dnia
-atrakcyjną premię za wyniki
-szkolenie przygotowujące do stanowiska pracy
-miła i przyjazną atmosferę w pracy
-odzież roboczą
-możliwość współpracy na dłuższych okres
-dogodny dojazd do miejsca pracy
-opiekę koordynatora

Zainteresowany? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 790 790 445

Osoby zainteresowane zapraszamy bezpośrednio do naszego biura przy ul. Towarowej 35, piętro 5 (budynek Delta Tower -na przeciwko Galerii Avenida)

Aplikując nie zapomnij dodać klauzuli: „"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231.